AFG Studio architektura wnętrz Agata Fangor-Grab

Pracownia architektury wnętrz

O mnie

Agata Fangor-Grab - architekt wnętrz, założyciel pracowni.

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej na kierunku Architektura Wnętrz. Przed założeniem własnej pracowni doświadczenie zdobywała w śląskich studiach projektowych. Uczestniczka i laureatka konkursów z zakresu architektury wnętrz, wzornictwa i grafiki. Pasjonuje się designem, grafiką użytkową i warsztatową oraz fotografią.

Wolne chwile spędza bardzo aktywnie. Biega, jeździ na rowerze, a gdy czasu jest trochę więcej, podróżuje odwiedzając najróżniejsze zakątki kraju i świata, również te wysoko ponad poziomem morza. Prywatnie mama Stasia i miłośniczka psów.

Studio

Zapraszam do mojego biura

AFG Studio to autorska pracownia projektowa z siedzibą w Gliwicach, powstała z pasji do projektowania oraz z przeświadczenia, że to co nas otacza silnie wpływa na jakość naszego życia.

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, jednak na życzenie klienta dojeżdżamy również w inne rejony Polski. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych i użyteczności publiczne, a także projektowaniem użytkowym i grafiką.

W projektowaniu kierujemy się ergonomią, funkcjonalnością oraz poczuciem estetyki i jakością. Uważnie słuchamy swoich inwestorów, szanując ich preferencje i potrzeby oraz starając się spełnić ich oczekiwania.

Chcąc zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług stale rozwijamy swoje umiejętności, śledzimy najnowsze trendy oraz uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, targach wnętrzarskich w kraju i za granicą. Współpracujemy ze sprawdzonymi sklepami z wyposażeniem wnętrz, firmami wykończeniowymi oraz specjalistami w różnych dziedzinach.